Posted by admin on Listopad - 15 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Hurtownia medyczna to sklep, w którym każda jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od małych gabinetów, przez przychodnie, aż po szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne materiały i sprzęt, jakie używane są w typowej interakcji z osobami potrzebującymi pomocy medycznej.

Odbiorcą towarów oferowanych przez sklepy medyczne są nie tylko specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, jak i pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, jak również weterynarze. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, najlepsze materiały medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Sprawdź ofertę
http://sklep.cezal.com.pl

Co można kupić w hurtowni materiałów medycznych? Oferta to produkty z kilkunastu medycznych dziedzin, które obejmują zarówno produkty tematów ogólnych, ale także środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga również laboratoria medyczne, oferując dużą gamę materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z marek, jakich produkty można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny zaopatrują także gabinety fizjoterapii oferując stoły rehabilitacyjne, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, produkty hydroterapii a także urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla centrów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z kolei akcesoria i asortyment stomatologiczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to aż osiem tysięcy towarów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Oferowane produkty pochodzą od najlepszych firm, do których należy między innymi: Melag, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się także firmy polskie, twórcy następujących marek na przykład Poldent czy Chema.
Oferowane towary takie jak materiały stomatologiczne np. kompozyty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, znieczulenia, amalgamaty oraz wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej niewielki zarys oferty hurtowni materiałów medycznych to jedynie wycinek wszystkiego, co można znaleźć nie tylko w punktach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.