Posted by admin on Czerwiec - 7 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, w którym niejedna jednostka opieki zdrowotnej – od niewielkich gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po kliniki, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne produkty i aparaturę, jakie wykorzystywane są w typowej pracy z  osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Kupującym dla towarów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego są zarówno specjaliści medycyny każdej z branż, jak i położne, psycholodzy, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im centrum zaopatrzenia medycznego wspomaga w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, świetne materiały dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co jest możliww znaleźć w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z wielu różnych specjalności, które zawierają nie tylko materiały dotyczące tematów ogólnych, ale także środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum akcesoriów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje także laboratoria medyczne, oferując szeroką gamę odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z marek, jakich produkty są oferowane to na przykład LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują również centra rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z innej strony akcesoria i sprzęt dentystyczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad osiem tysięcy towarów dedykowanym dla stomatologów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Oferowane towary importowane są od najlepszych firm, wśród nich są m.in: Melag, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie są też produkty polskie, twórcy takich marek na przykład Zhermapol czy Chema.
Oferowane produkty jak materiały stomatologiczne takie jak kompozyty i cementy; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne oraz wszelkiego typu urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany tutaj krótki zarys asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek wszystkiego, co znajduje się zarówno w punktach sprzedaży, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Sprawdź
 Sklep Medyczny Cezal

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.