Posted by admin on Czerwiec - 26 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub łechtaczki, masz problem z osiąganiem przyjemności w pożyciu erotycznym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc płciowych – ginekologia estetyczna proponuje dla szereg opcji, które w szybki sposób usuną Twoje problemy oraz znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest używany również dla rozwiązania innych problemów ginekologicznych – szczegóły planowanego leczenia i sposób jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane będą w momencie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Efekty leczenia mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności erotycznej i zmniejsza bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w praktyce bezbolesna i bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z nim związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe działanie całego narządu.

Efektem może być odzyskanie komfortu funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.

Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć wygląd okolic płciowych? Odczuwasz problem z akceptacją estetyki Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć Twoje bolączki, jakie dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Polecane:

Ginekolog-Michalik.pl

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.