Posted by admin on Listopad - 15 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej budowy warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd okolic płciowych – ginekologia estetyczna proponuje dla Ciebie wiele opcji, które w szybki sposób rozwiążą te bolączki oraz znacząco poprawią jakość funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite polecany jest w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest wykorzystywany również dla rozwiązania innych problemów ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do konkretnej sytuacji ustalane są w trakcie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Efekty leczenia potrafią przewyższyć oczekiwania, bowiem zapewnia on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa odczuwanie satysfakcji erotycznej oraz redukuje problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie bezbolesna i bardzo szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który wywołuje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – wspiera prawidłowe funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Efektem może być polepszenie komfortu życia oraz psychicznej stabilności, oraz radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące problemy w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chcesz polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi usunąć wszystkie bolączki, jakie dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.